दु’र्घटनामा श्रीमान-श्रीमती सहित ४ जनाकाे मृ’त्यु

सुनसरी : सुनसरीकाे तित्रृबनामा (झुम्का देखि दक्षिण) बस र हाईस ठाे’क्किदा श्रीमान- श्रीमती सहित ४ जनाकाे मृ’त्यु भएकाे छ। इटहरीबाट पश्चिम तर्फ जाँदै गरेको बा ५ख ३१५७ नम्बरको हाईस गाडी र इनरुवाबाट इटहरी तर्फ आउँदै गरेको ना ६ ख ७९५ नम्बरको बस एक आपसमा ठाे’क्किदा ४ जनाकाे मृ’त्यू हुनका साथै अन्य ८ जना घा’ईते भएका छन् ।

पूर्व क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालय प्रदेश १ का प्रमुख एसपी भीम बहादुर दाहालका अनुसार मृ’तकहरू सबै हायसमा सवार रहेका थिए। मृ’त्यु हुनेहरुमा हायसका चालक दिपक खडका, झापा भद्रपुरका (श्रीमान-श्रीमती) ७५ वर्षीय हेमराज दाहाल र ६५ वर्षीया डोलमाया कोइराला रहेका छन ।

एक जनाको वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरानमा उपचारका लागि ल्याउँदै गर्दा बाटैमा मृ’त्यु भएको र अन्य घा’ईतेहरूकाे नाम थर खुल्न सकेकाे छैन । घा’इतेहरूकाे इनरुवा अस्पतालमा ४ जना एपेक्स अस्पतालमा २ जना र धरानकाे वीपीमा २ जना काे उपचार भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्