दुर्गेश थापालाई पुत्र लाभ !

काठमाडौं, ११ माघ । गायक दुर्गेश थापालाई पुत्र लाभ भएको छ। फेशबुकमा गायक थापाले शिशूको तस्बीर सार्वजनिक गर्दै पुत्रलाभ भएको जानकारी दिएका छन् । उनले ‘नयाँ मान्छेलाइ सुनाैलाे संसारमा स्वागत छ’ भन्दै फेसबुकमा पाेष्ट गरेका छन् । चर्चा नभई बिवाह बन्धनमा बाँधिएका दुर्गेश थापा र उनकी पत्नी प्रचिन लामालाई शनिबार पुत्र लाभ भएको हो ।

आफूहरु बिवाह बन्धनमा बाँधिएको एक बर्ष पूरा भएको भएपपनि सार्वजनिक नगरेको दुर्गेशले प्रतिकृया दिएका छन् । यस अघि संचार माध्यमहरुमा प्रेमीका बारे गरिएको प्रश्नमा म्युजिक भिडियो मार्फत सार्वजनिक गर्ने जनाएका थिए । त्यस पछि प्रेमीका खुलाएका दुर्गेशले विवाह भएको बारे खुलाएका थिएनन् । दुर्गेशकी पत्नी प्राचिनले ह्याम्प अस्पतालमा पुत्रलाई जन्म दिएकी हुन् ।

दुर्गेश र प्राचीले बिहेको खबरलाई सार्वजनिक गरेका थिएनन्। पछिल्लो केही महिना देखि भने दुर्गेश र प्राचीले सामाजिक संजालमा सम्बन्धलाई खुलाउने प्रयास गरेका थिए । दुर्गेशले प्राचीको जन्म दिनमा शुभकामना व्यक्त गर्दै उनीहरूको सम्बन्धबारे केही खुलाएका थिए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्