कुवेतमा चार नेपालीको मृ’त्यु

काठमाडौं : कुवेतको अल–मुत्ला क्षेत्रको एक निर्माणस्थलमा कार्यरत चार नेपालीको ज्या’न गएको छ । अरब टाइम्सका अनुसार निर्माणस्थलमा कार्यरत उनीहरुमाथि बालुवा र ग्राभल खस्दा मृ’त्यु भएको हो । सो दु’र्घटनामा अन्य तीन जना कामदार हराइरहेका छन् । उनीहरुको परिचय भने खुलाइएको छैन ।

समाचारमा ज्यान गुमाएका नेपालीहरु त्यहाँको चिनियाँ कम्पनीमा कार्यरत थिए । ब्लक १, एन फाइभमा काम गर्ने क्रममा उनीहरु माथि बालुवा र ग्राभल खसेको थियो। घटनालगत्तै त्यहाँ २० वटा एम्बुलेन्स तथा जहरा फायर स्टेसन र टेक्निल रेस्क्यु सेन्टरका उद्धार कर्ता पुगेर तत्कालै उद्धारको काम सुरु गरेका थिए । घ’टना स्थलबाट सातजनाको उद्धार गरिएको थियो । जसमा ४ जनाको मृ’त्यु भएको थियो ।

अन्य तीन जनालाई तत्कालै जहरा अस्पताल लगिएको छ । उनीहरुको अवस्था पनि चि’न्ताजनक रहेको बताइएको छ । थप तीनजनाको खोजी कार्य जारी रहेको छ । यता, स्टेट मिनिस्टिर फर हाउसिङ अफेयर्स डा. राना अल फारिसले घ’टनाबारे एक छानविन समिति गठन गरेर जाँच गर्न निर्देशन दिएकी छन् । उनले यसबारे सत्यतथ्य पत्ता लगाएर दो’षी माथि का’रवाही गरिने बताएकी छिन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्