मेयरको ज्या’दती : आफ्नो जुत्ता टाउको राख्न नमानेपछि किसानमाथि कु’टपिट

काठमाडौं: महागढीमाई नगरपालिकाका प्रमुख उपेन्द्र यादवले आफूले सार्वजनिक स्थानमा बोलेको कुराको भिडियो बनाएर फेसबुकमा अ’पलोड गर्ने एक युवकका बुबालाई कु’टपिट गर्दै शौचालयमा थुनेका छन्। गाउँको नाला निर्माण काममा भइरहेको ढिलासुस्ती बारे फेसबुकमा भिडियो पोस्ट गरेको भन्दै स्थानीय युवा मुकेश कुशवाहाका ५५ वर्षीय बुबा हरेन्द्र महतोलाई मेयर यादवले सोमबार कु’टपिटपछि शौचालयमा थुनेका हुन् ।

गत आर्थिक वर्ष २०७५/०७६ मा सम्पन्न गर्नुपर्ने नालाको काम हालसम्म पूरा नभएर समस्या परेको स्थानीयको गुनासोपछि निरीक्षणमा पुगेका मेयर यादवको भनाइ सहित छोरा मुकेशले बनाएको भिडियो स्थानीय अर्का युवाले पनि सामाजिक सञ्जालमा अपलोड गरेका थिए। करिव २९ सेकेन्डको सो भिडियोमा मेयर यादवले ‘यो समस्याको अहिले समाधान गर्न नसकिने र जे गर्न र जहाँ जान मन लाग्छ त्यही जानू’ भनी प्रतिक्रिया दिएका छन्।

फेसबुकबाट भिडियो सार्वजनिक भएलगत्तै अपमान गरेको भन्दैमेयर यादवले मुकेशलाई नियन्त्रणमा लिन घरमा पुगेका १ दर्जनभन्दा बढी नगर प्रहरीले फेला पार्न नसकेपछि खेतमा काम गरिरहेका उनका बुबालाई समातेर कु’टपिट गर्दै यातना दिएका हुन्। ‘गहुँबारी मा सिँचाइ गरेर बसेको थिएँ’, हरेन्द्रले भने– ‘नगरपालिका पुगेपछि गाजीगलौज र कु’टपिट गर्दै शौचालयमा थुन्नु भयो ।’ मेयर यादवले आफूले लगाएको जुत्ता निकालेर टा’उकोमा राख्न भनेको र नमाने पछि कु’टपिट गर्दै नगर पालिकाको चर्पीमा आधा घन्टासम्म थु’नेको उनले बताए। आजको नेपाल समाचारपत्र दैनिकमा समाचार छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्