जन्ती लिएर फर्किदै गरेको बस दु’र्घटना, सात घा’इते !

भैरहवा- रुपन्देहीको घा’घरा पुल नजिकै बस पल्टिदा ७ जना घा’इते भएका छन्। सियारीको भगलापुरबाट ओमसतिया–६ जमुहानी तर्फ जन्ती लिएर फर्किदै गर्दा लुम्बिनी रोड स्थित घा’घरा पुल नजिकै बस दु’र्घटना भएको हो । करिब ३० जना सवार उक्त बस ५ बजेर ३० मिनेट जादा दु’र्घटनामा परेको हो,

सिमसिम पानी परिरहेको बेला लू१ ख ८८०६ नम्बरको माइक्रो बस ओ’भर स्पी’डका कारण सवारी दु’र्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरिक्षक खड्ग बहादुर खत्रीले जानकारी दिए। दु’र्घटना पछि प्रहरीको टोली घ’टनास्थल पुगेर घा’इतेको उ’द्दारमा लागेको छ।

बसका चालक दु’र्घटना लगत्तै फ’रार रहेकाले खो’जी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ। दु’र्घटनामा परेका अ’न्यको अवस्था भने सा’मान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ। वर्षाका कारण दु’र्घटनामा परेको घा’इतेहरुको अवस्थाबारे विस्तृत विवरण आउन सकेको छैन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्