देशमा नीतिगत भ्र’ष्टाचार मौलाएको छ : अध्यक्ष थापा

अत्तरिया । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाले देशमा नीतिगत भ्र’ष्टाचार मौलाएको आ’रोप लगाउनु भएको छ । शनिबार धन गढीमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा उहाँले आमूल परिवर्तनको ना’रा भ्र’ष्टाचारमा मात्र सिमित भएको बताउनुभयो ।

अध्यक्ष थापाले भन्नुभयो, “लोकतन्त्रको आवरणमा अहिले देशमा भ्र’ष्टाचार व्याप्त छ, अहिलेको देशको ठूलो चुनौती नै भ्र’ष्टाचार हो ।” देशमा संस्थागत र नीतिगत रुपमै भ्र’ष्टाचार भइरहेकाले यसलाई रोक्न जनता जाग्ने बेला आएको उहाँको भनाइ थियो। एमसिसी बारे पत्रकारको जिज्ञासामा उहाँले सबै राजनीतिक दलको सहमतिमा तयार पारिएको सम्झौता भएको भन्दै यसलाई पारित गरी कार्यान्वयनमा ल्याउनु सबैको जिम्मेवारी रहेको बताउनु भयो ।

एमसिसी नेपालको हितमा रहेकाले यसमा विवाद गर्नुको औचित्य नरहेको उहाँको भनाइ थियो । आफ्नो पार्टीको एजेन्डा हि’न्दू राष्ट्र र रा’जसंस्था सहितको लोकतन्त्र रहेको उल्लेख गर्दै अध्यक्ष थापाले अब सङ्गठन वि’स्तारको अभियानमा अघि बढ्ने बताउनु भयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्