मध्यरातमा खोप लगाउन थालेपछि यसरी लखेटिए मेयर पराजुली !

काठमाडौ । महामारी बढ्दो क्रममा छ तर खोपको मात्रा निकै कम हुँदा खोप केन्द्रहरुमा विवाद हुने गरेको छ।यि सामान्य कुरा लाग्न थालिसक्यो ।तर जनप्रतिनिधिले आफ्ना नजिककाहरुलाई सुटुक्क बोलाएर मध्यरातमा खोप लगाउन थालेको थाहा पाएपछि स्थानियले विरोध गरेका छन् । विराटनगर महानगरपालिकाका प्रमुख भीम पराजुली मध्यरातमा लखेटिएका छन् ।

उनले राती करिब साढे ९ वजे एक स्थानियको घरमा आफ्ना नजिककाहरुलाई सुटुक्क बोलाएर खोप लगाउन लागेको थाहापाएपछि स्थानियले विरोध गरेका छन्। हो हल्ला भएपछि उनी र उनको स्वास्थ्य समुह गाडी चढेर भागेको छ । केही स्थानियले विरो’ध गर्दै ढुँगा समेत हा ने का थिए । तर ठूलो समस्या भने भएन । प्रवीण निरौलाले उक्त दृश्य आफ्नो फेसबुक पेजमा लाइभ गरे पछि घटना खुलेको हो ।

पराजुलीले विराटनगर वडा नम्बर ५ का कांग्रेस बुथ सभापति विमल राजभण्डारीका घरमा भेरोसिल खोप वितरण गरिरहेको थाहा पाए पछि स्थानिय युवा विरोध गर्न पुगेका थिए । खोप लगाउन भन्दै उनको घरमा करिब ६० जना जम्मा भएका थिए। नेपाली कांग्रेस विराटनगर महानगर समितिका कार्यवाहक अध्यक्ष अरुण न्यौपाने र उपाध्यक्ष प्रवीण जोशी समेत खोप लगाउने टोलीमा पुगेका थिए । भिडीयो यहाँ लिंकमा छ

प्रतिक्रिया दिनुहोस्