आजको राशिफल : वि.सं.२०७६ साल चैत्र २२ गते । शनिबार ।

ज्योतिषी गणेश काफ्ले । वि.सं.२०७६ साल चैत्र २२ गते । शनिबार । ईश्वी सन् २०२० अप्रिल ०४ तारिख । नेपाल संवत् ११४० । परिधावी संवत्सर । उत्तरायन । वसन्त ऋतु। श्रीशाके १९४१ । चैत्र शुक्लपक्ष । तिथि– एकादशी, ३० घडी १८ पला,बेलुकी ०६ बजेर ०० मिनेट उप्रान्त द्वादशी । नक्षत्र– अश्लेषा,१७ घडी ३५ पला,दिउसो १२ बजेर ५५ मिनेट उप्रान्त मघा ।

मेष : बिहानको समय मध्ययम रहेकोले सामान्य स्वास्थ्य सम्बन्धि समस्याले सताउने हुँदा दैनिक काम गर्न असजिलो महशुस हुनेछ । प्रतिस्पर्धिहरूकाे अवरोधले फाइदाको सम्भावना टरेर जानेछ। मध्यान्हबाट समय राम्रो रहेकोले पढाइ लेखाइ मा प्रतिद्धन्द्धिहरुलाई किनारा लगाउँदै नतिजा आफ्नो पोल्टोमा पार्न सकिनेछ । भिडभाडको यात्रा नगर्नु नै राम्रो रहनेछ ।

बृष : बिहानको समय राम्रो रहेकोले आफन्त, दाजुभाई तथा अग्रजहरुको सहयोगले राम्रा तथा परिणाममुखि काम गर्न सकिनेछ । साहित्य लेखनमा मन जाने छ । मध्यान्हबाट समय मध्ययम रहेकोले स्वास्थ्यमा देखिने समस्याका कारण काम गर्न नसकेजस्तो हुनेछ । राजनीति तथा सामाजिक काममा समय खर्चनेहरुका लागि समय मध्ययम रहेकोछ । वाहिरी वातावरणको तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

मिथुन : पराक्रम बढेर जाने हुनाले जोसिलो काम गर्ने जाँगर आउनेछ । सानो प्रयत्नले राम्रो काम गरि फाइदा लिन सकिनेछ भने प्रतिस्पर्धिहरू परास्त हुनेछन् । माया प्रेममा सामिप्यता बढेर जानेछ । अध्ययन अध्यापनमा प्रगति गरि गन्तब्य भेटाउन सकिनेछ । दाजुभाइ तथा छिमेकिहरुसँगको सम्बन्धमा सुधार भएर जानेछ । तरपनि वाहिरी वातावरणको तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

कर्कट : असजिलो परिस्थितिहरूलाई बुद्धिमता पुर्वक सहजतामा ढाल्न सकिनेछ । माया प्रेमको गाठो कसिँलो हुनेछ भने जीवनसाथीकाे सहयोगले राम्रा काम गर्न सकिनेछ । पारिवारि सभा समारोहका सहभागि भई मिठो मसिलो भोजन ग्रहण गर्न अवसर प्राप्त हुनेछ । कुटुम्बसँग कुनै पनि कारोबार गर्दा ध्यान दिनुहोला सामान्य मनमुटाब सिर्जना हुनेछ । तरपनि वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

सिंह : बिहानको समय मध्ययम रहेकोले खानपानमा ध्यान दिनुहोला स्वास्थ्यमा समस्या आउनेछ । मध्यान्हबाट समय राम्रो रहेकोले परिवार तथा आफन्तको सहयोग पाइनेछ । राजनीति तथा समाजसेवामा समय खर्चिनेहरुले सहयोग पाउनेछन् । तरपनि वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

कन्या : बिहानको समय पढाइ लेखाइमा सुधार हुने हुनाले अरु भन्दा अगाडि बढ्न सकिनेछ । इच्छा आकांक्षा तथा मनोकामना पुरा हुने समय रहेको छ भने रोकिएका कामहरु बन्ने तथा नयाँ काम गर्ने अवसर आउनेछ । मध्यान्हबाट समय मध्यमय रहेकोले समयको गतिसँगै बढ्न सक्दा प्रतिस्पर्धामा अरुभन्दा अगाडि बढ्न सकिनेछ । प्रसस्त तयारि गरेर महत्वपुर्ण काम शुरु गर्दा राम्रो नतिजा हात लाग्नेछ । वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

तुला : दाजुभाइ तथा आफन्तबाट भने जस्तो सहयोग हुनेछ । माया प्रेममा सामिप्यता बढेर जाने ग्रहयोग रहेकोछ । सवारि साधन तथा अन्य भौतिक सम्पतिहरु लाभ हुनेछ । पढाइ लेखाइमा सुधार हुने हुनाले अरु भन्दा अगाडि बढ्न सकिने छ । इच्चा आकांक्षा तथा मनोकामना पुरा हुने समय रहेको छ भने रोकिएका कामहरु बन्ने तथा नयाँ काम गर्ने अवसर आउनेछ । तरपनि वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

बृश्चिक : विद्या तथा प्रतिस्पर्धामा प्रतिस्पर्धिरुलाई किनारा लगाउँदै तपाईकै नाम अग्र स्थानमा आउनेछ । काम गर्ने वातावरण बन्ने छैन भने आर्थिक रुममा कमजोर भइनेछ । माया प्रेममा सामिप्यता बढेर जाने तथा पति पत्नीबीच विश्वास बढेर जानेछ । तरपनि वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

धनु : समस्याहरुको सजिलै समाधान गरि उपलब्धिमुक कामहरु गर्न सकिनेछ। अध्ययन अनुसन्धानमा सोचेभन्दा राम्रो प्रगति हुन तथा नयाँ कुरा पत्ता लगाउन सकिनेछ। बिहानको समय मध्ययम रहेकोले माया प्रेममा सामान्य मनमुटाव सिर्जना भएपनि अन्तत एका अर्कालाई विश्वास गर्दै छुटिदा मन प्रशन्न हुनेछ । वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

मकर : अध्ययनमा मन जानेछ। माया प्रेममा सामिप्यता बढ्नेछ। मध्यान्हबाट कामहरु समयमा सम्पन्न नहुने हुँदा दुख पाउँ समय रहेकोछ भने आर्थिक व्यावस्थापन गर्न नजान्दा घरायसि समस्याहरु सुल्झाउन असजिलो हुनेछ। सामान्य स्वास्थ्य सम्वन्धि समस्या हुनसक्छ ध्यान दिनुहोला । वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

कुम्भ : व्यापारमा मन्दि आउने तथा आर्थिक संकटको सामना गर्नुपर्ने हुन सक्छ । पारिवारिक यात्राका क्रममा स्वादिष्ट भोजन ग्रहण गर्ने अवसर प्राप्त हुनेछ। माया प्रेममा सामिप्यता बढेर जानेछ भने पति पत्निबीच मायाको डोरो कसिलो हुने छ । तरपनि भिडभाडको यात्रा गनर्नु होला । वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला ।

मीन : पुरानो रोग तथा समस्याहरु स्वत ठिक भएर जानेछन् । मामा तथा मावलिबाट तपाईको काममा सहयोग हुनेछ । पढाइ लेखाइमा अरुभन्दा अग्र पं’तिमा तपाईको नाम आउनेछ । माया प्रेममा नजिक भई रमाउन सकिनेछ । तर पनि वाहिरी वातावरण तथा सरसफाइमा ध्यान दिनुहोला । व्यवसायमा मन्दि आउनेछ । तपाईको दिन शुभ रहोस् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्