रहेनन् चर्चित गायक बद्री पंगेनीका पिता !

काठमाडौं । लोक तथा दोहारी गीत प्रतिष्ठानका नेपालका निबर्तमा केन्द्रिय अध्यक्ष बद्री पंगेनिका पिता बोधराज पंगेनिको ७१ बर्षको उमेरमा सोमबार बिहान ९ बजेर १५ मिनेटमा उहाँको नि’धन भएको हो । स्वास्थ्यमा दमको समस्या भएका पंगेनीलाई उपचारका लागी ग्रिन सिटी अस्पताल लैजादै गर्दा बाटोमै उहाँको नि’धन भएको पारिवारिक स्रोतले जनाएका छन् ।

वि.स. २००५ फाल्गुन २१ गते पाल्पा जिल्लाको रामपुर नगरपालीका वडा नं -९, कठानमा जन्मनु भएका बोध राज पंगेनीका दुई छोरा र दुई छोरी छन् । हाल जेठा छोरा बद्री पंगेनी सँगै काठमाण्डौमा बस्दै आउनु भएको थियो । स्व. बोधराजकी श्रीमतीको यस अघि नै निधन भइसकेको छ । उहाँको पाल्पा, रामपुरमा दाहसंस्कार गरिने पारिवारिक स्रोतले जनाएका छ ।

उहाँको चिर शान्तिको कामना गर्दै शोकसन्प्त परिवार जन प्रति धैर्य धारण गर्ने शक्ति मिलोस भन्दै भगवान संग प्राथना गर्द छौँ । दम रोग बाट लामो समय देखि थला परेका बोधराजको उपचारका क्रममा अस्पतालमा नि’धन भएको हो । उनका दुई छोरा र एक छोरी रहेका छन् । बोधराजको दा’हसंस्कारका लागि पाल्पाको रामपुर लागिएको जनाइएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्