अन्ततः काठमाडौं अईपुगिन हराएकी भनेकी कल्पना चौधरी (भिडियो सहित)

काठमाडौं : छोरी माघ ४ गते देखि हराईरहेका कारण कल्पनाको आमाले खोजीका लागि प्रहरी प्रशासन र मिडियामा गु हार माग्दै आएकी थिइन् । तर कल्पनाको कतै पत्ता लागेको थिएन । तर अ’कस्मात उनले एउटा भि’डियो सामाजिक सञ्जालमा भा’इरल भइरहेको देखिन् । त्यो भिडियो हेर्दा उनलाई कु’टाई खाने आफ्नो छोरी हो भन्ने लाग्यो ।

त्यो किशोरीले लगाएको लुगा, जुत्ता लगायतका कुरा सबै मिल्थ्यो। घरवाट निस्कदा आफ्नो छोरीले जे लुगा लगाएको थिइन् त्यही लुगा र हुलियाको किशोरीलाई ६ जनाले गरेको देखेपछि उनी अ’त्तालिँदै फेरी मिडिया र प्रहरी प्रशासनको ढोका ढक ढक्याउन पुगिन् । घरवाट एक महिना अघि देखि हराएकी छोरीलाई चारपाँच जनाले कु ट्दै गरेको भिडियो सामाजिक सञ्जालमा आमाले देखेपछि अहिले उनी रुँ दै छोरीलाई बचाइदिन आग्रह सहित केहि दिन अघि मिडियामा आएकी थिइन् ।

सामाजिक सञ्जालमा केही दिन देखि एउटा भिडियो भा इर ल भइरकेको थियो । जसमा एउटा किशोरीलाई चारपाँच जनाले एकै पटक पिटिरहेका छन् । उनी माथि नराम्रो शब्द प्रयोग गर्दै र पारेको भिडियो भा’इरल भएको थियो। आफ्नो १६ वर्षकी छोरी कल्पना चौधरी हराए पछि उनको आमाबुवाले छोरीको खोजीका लागि सबै स्थानमा भौुतारिरहेका थिए । सोही क्रममा एकाएक भिडियोमा आफ्नै छोरीलाई एउटा ग्रुप नै मिलेर यस्तो गरेको देखेपछि उनको आमा स्वभाविक नै थियो ।

घरमा पनि झोुक्राएर बस्ने, कसैसंग नबोल्ने गर्न थालेकी कल्पना एकाएक घरवाट हराएकी थिइन्। आमाले छोरीको खोजिका लागि प्रहरी र मिडिया गुहारेकी थिइन्। तर फेला नपरेकी छोरी माथि एकाएक अहिले घर फर्केकी छन् । छोरि कल्पना घर फर्केपछि आमा खुसी व्यक्त गरेकी छन् । घरमा आएपछि छोरीले आमा संग कुरा नगरेको बताएकी छन् ।

मैले भेटिएको खबर थाहा पाएपछि फोन गर्दा मलाई लिन आउनु पर्दैन भन्दै झर्केर कुरा गरेको उनले बताएकी छन्। पहिले राम्रै थियो तर २,३ महिना देखि अलि झर्किएर कुरा गर्न थालेको बताकी छन् । श्रीमान संग पनि पहिलेनै सम्बन्ध बि’च्छेद भएर यहि छोरी को लागि पढाउँन बसे अहिले छोरीले यस्तो गर्दा मन दुखेको बताएकी छन् । भिडीयो यहाँ लिंकमा छ

प्रतिक्रिया दिनुहोस्