नायिका आँचल शर्माकाे विवाह फागुन २९ मा, ३० गते होटल हायातमा भव्य रिसेप्सन पार्टी

काठमाडौं । नायिका आँचल शर्माको बिहेको मिति तय भएको छ । आउँदो फागुन २९ गते डा.उदीप श्रेष्ठसँग आँचलले घ’रजम ब’साउन लागेकी हुन् । आँचल र उदिपको विवाह राजधानीको बुढानिलकण्डमा रहेको होटल पार्क भेन्यूमा हुने परिवारको भनाइ रहेको छ । विवाहको भोलिपल्टै फागुन ३० गते उनीहरुको होटल हायातमा भ’व्य रि’सेप्सनको आ’योजना गरिने बताइएको छ ।

गत वर्षदेखि प्रेममा रहेकी नायिका आँचलले केहि महिना अघि मात्र आफ्नो र उदिपको प्रेमसम्बन्धको बारेमा खुलाएकी थिइन् । उनले उदीपको तारिफ गरेर न’थाकेका भिडियो अन्तवार्ता अहिले युट्युवमा ज’ताततै भेट्न सकिन्छ । उक्त अन्तर्वार्तामा उनले विवाहको बिषयमा पनि बताएकी थिइन। एक कुराकानीमा उनले भनेकी थिइन,‘अहिले नै विवाहको मिति त’य भैसकेको छैन ।

तर, यो वर्ष क’ट्ने सम्भावना कम छ ।’प्रेमी उदीपसँगको सल्लाह र दुवैतर्फका परिवारको चा’हना अनुसार आफुहरू वै’वाहिक सम्बन्धमा बाँ’धिने आँचलले बताउदै आएकी थिइन ।फिल्म अभिनयको अलवा आँचल म्युजिक भिडियोमा समेत ब्य’स्त रहदै आएकी छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्