महिला मन्त्रीले दिइरहेकी थिइन् अन्तरवार्ता, छोराले क्यामरामा देखाउन थाले गाजर (भिडियो)

एजेन्सी : इन्टरनेटमा एउटा भिडियो यतिबेला चर्चित बनेको छ । यो भिडियो हो न्यूजिल्याण्डकी सामाजिक विकास मन्त्री कार्मेल सेपुलोनीको। वास्तवमा कार्मेल सेपुलोनी एक अन्तरवार्ता दिइरहेका बेला उनका छोरा कोठामा आएपुगे र गाजर देखाउन थाले । कार्मेल सेपुलोनी आफ्नो छोरालाई गाजर नदेखाउ भन्दै रोक्छिन् तर पनि उनी मान्दैनन् ।

सामाजिक विकासमन्त्री कार्मेल सेपुलोनी, रेडियो समोआसँग एक लाइभ जूम अन्तरवार्ताका दिइरहेकी थिइन्, त्यतिबेला उनका कान्छो छोरा आफ्नी आमालाई आफूले भेटेको अचम्मको देखिने गाजर देखाउन उत्साहित हुँदै कोठामा प्रवेश गरे । उनले गाजर देखाउन थाले जबकी मन्त्रीले उनलाई बारम्बार यसो नगर्न भनिरहेकी थिइन् । यो भिडियोलाई ७० हजारभन्दा बढी पटक हेरिसकिएको छ ।

कार्मेलले आफ्नो छोरा कोठाभित्र प्रवेश गरेपछि हतारमा माफी माग्दै भनिन्, ‘एक सेकेन्ड पर्खनुहोस्, मेरो छोरा कोठामा आयो।’ यद्यपि, उनका छोराले मुस्कुराउँदै गाजर देखाउन जारी राखे । त्यसपछि मन्त्री गाजर खोस्न कोसिस गर्न थालिन् । पछि उनका छोरा कोठाबाट बाहिरिए । मन्त्री कार्मेल सेपुलोनी जब आफ्ना छोरासँग गाजर खोसिरहेकी थिइन् तब उनले छोरालाई भनिन्, ‘म एक अन्तरवार्ता गरिरहेकी छु र म अनलाइन छु ।’ त्यसपछि उनका छोराले जवाफ दिए, ‘ओह’ ।

मन्त्रीले पछि ट्वीटरमा यो रोचक घटनाबारे कुरा गर्दै भनिन्, ‘म त्यतिबेला अपमानित महसुस गरिरहेकी थिए । अब यो घटना याद गरेर आफ्नो हाँसो रोक्न सकिरहेकी छैन ।’ मन्त्री कार्मेल सेपुलोनीले ट्वीटरमा लेखिन्,‘त्यो क्षण जब तपाईं जूममा एक लाइभ अन्तर वार्ता गरिरहनु भएको छ र तपाईंको छोरा चि’च्याउँदै कोठामा आएर एउटा अच’म्मको गाजर देखाउन थाल्छन्। हामी क्यामरामा गाजरका लागि लगभग कुस्ती गरिरहेका थियौं र अब मलाई यो सम्झिँदा हाँसो लागिरहेको छ, तर त्यतिबेला त्यस्तो लागेको थिएन !’ भिडीयो यहाँ लिंकमा छ

प्रतिक्रिया दिनुहोस्